Godzina z Katarzyną Miller

Katarzyna Miller Lukasz Jakobiak

Tym razem dzielę sie z Wami wspaniałym wywiadem jaki przeprowadził z Katarzyną Miller, twórca programu 20m2, Łukasz Jakóbiak. Dużo by tu opowiadać na temat ich rozmowy, lepiej zobaczyć samemu. Powiem tylko, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie, bo różne sfery życia przeplatają się tam niesamowicie ciekawie.

Jednym z intrygujących momentów tej rozmowy jest teza wysunięta przez Katarzynę, że ‘jesteśmy zupełnie przeciwni, jednak tacy sami’ – paradoks przeciwieństw.

Część 1

Część 2

KATARZYNA MILLER – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej  i grupowej. Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka wielu książek, m.in. Nie bój się życia, Królowe życia, Kup kochance męża kwiaty czy Blaski życiaNa stałe związana z magazynem Zwierciadło.

ŁUKASZ JAKÓBIAK – dziennikarz, osobowość internetowa, twórca i prowadzący internetowy talk-show 20m2. Mówca motywacyjny, który od 2013 roku prowadzi szkolenia i wykłady pod hasłem Znajdź Siłę. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Advertisement